Hey there!

It looks like you're enjoying Hesaptablosu - Akademik Excel Forumu but haven't created an account yet. Why not take a minute to register for your own free account now? As a member you get free access to all of our forums and posts plus the ability to post your own messages, communicate directly with other members and much more. Register now!

Already a member? Login at the top of this page to stop seeing this message.

Toplam 2 sonutan 1 ile 2 arasndakiler gsteriliyor.

Konu: YNE SRAL YNE ZULUM YNE CNAYET

Kdemli ye
    yelik tarihi
    Jul 2008

YNE SRAL YNE ZULUM YNE CNAYET

s.a.

Hl Cola Colamz yudumlayp Filistinlilerin kanlarn m ieceiz. Hl amarlarmz Arielle ykayp Filistinli genlerin kan kokularylam trlanacaz. Hl scak yuvamzda Nescafelerimizle (Filistinlilerin kanlaryla) iimizi mi stacaz. Ne zaman uyanacaz, ne zaman gzmzden iki damla ya szlecek.

Evet, yine Gazze yine masum ocuklar, yine masum genler, yine ehadet. Filistinli kardelerimiz yine gzya ve kanla ykanyor. Ama dillerinde hep Allahu Ekber ve ehadet.

Kundaktaki bebek cesedlerinin karton kutularda tanmas ne kadar ac. Bunca canilikten sonra srail ve Amerika'ya alk sallayanlarn kanlar ne kadarda bozuk. Neymi efendim adamlarn kafas alyormu. Teknolojide ileriymiler. eytann oyuncaklar.

Lanet olsun sraile, siyonistlere, Amerika'ya ve onun yalakalarna...

Arkadalar bunlar sizlerle paylamak istedim. stedim ki elimizden geldiince srail ve Amerikan mamullerini kullanmayalm. stedim ki onlara lanet okuyalm.

stedim ki Filistinli kardelerimizle birlikte atsn kalbimiz.

Yeni ye
    yelik tarihi
    Mar 2015
    srailden daha ne beklenir.Isra sresinin 5-6 vs. ayetlerinden sonuncusu yaanyor.Zavall mslmanlar Taha sresini 2.ayetini yaamaktalar.Yani Kur'anla bedbaht olanlar.Sorumluluk byk.

Konu Bilgisi

Users Browsing this Thread

u anda 1 yemiz bu konuya gz atyor. (0 kaytl ye ve 1 misafir.)

Bu Konu in Etiketler