Hey there!

It looks like you're enjoying Hesaptablosu - Akademik Excel Forumu but haven't created an account yet. Why not take a minute to register for your own free account now? As a member you get free access to all of our forums and posts plus the ability to post your own messages, communicate directly with other members and much more. Register now!

Already a member? Login at the top of this page to stop seeing this message.

Toplam 8 sonutan 1 ile 8 arasndakiler gsteriliyor.

Konu: RNLERMZ HAKKINDA Grler

ye
    yelik tarihi
    May 2006

RNLERMZ HAKKINDA Grler

rnlerimiz Hakknda Grler ksmna balk aamadm iin buraya yazyorum.

u makrolarla ilgili 16 dersin 7-8 ini izledim gerekten mkemmel. Bunlarn devamnn hangi kitapta ve CD'de olduunu belirtebilirseniz almak istiyorum.

Birde makrolar konusunun haricinde excel hcrelerine "ite efendim yle olursa byle olsun ya da urdan uraya tarasn bunun ununu yazsn" eklinde forml yazmay renmek istiyorum. Bu excel ile veri denetimi midir?

Btn bunlar iin alnacak kitap ve CD linklerini rica ediyorum. Bir de ben 2003 excel kullanyorum ama makro programlama kitap ya da CD si excel 2000 e greyse sorun olur mu?

Sayglarmla.

Kdemli ye
    yelik tarihi
    Oct 2004
    Nereden
    Gediz

Re: rnlerimiz Hakknda Grler

Alnt empoasca Nickli yeden Alnt
    Btn bunlar iin alnacak kitap ve CD linklerini rica ediyorum. Bir de ben 2003 excel kullanyorum ama makro programlama kitap ya da CD si excel 2000 e greyse sorun olur mu?
    Hepsi aadaki linkte.
    www.office.gen.tr/siparis.asp
    Kitapta yazl bilgiler ve kodlar ikisinde de kullanlabilir. Ofis 2000 ve Ofis 2003 farketmez.

Birde makrolar konusunun haricinde excel hcrelerine "ite efendim yle olursa byle olsun ya da urdan uraya tarasn bunun usunu yazsn" eklinde forml yazmay renmek istiyorum. Bu excel ile veri denetimi midir?
    Bu sorunuz iin Yerleik levler bal altndaki EER, EERSAY ve DEYARA fonksiyonlarn inceleyiniz. Tam olarak ne istediinizi belirleyip Yerleik lev ve (Fonksiyon) Sorular blmnde sorarsanz cevap alabilirsiniz.

yi almalar...

Site ve Akademi Yneticisi M. Temel Korkmaz - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    Mar 2004
    Nereden
    Bursa
    Versiyon
    Excel 2013 TR
    u makrolarla ilgili 16 dersin 7-8 ini izledim gerekten mkemmel. Bunlarn devamnn hangi kitapta ve CD'de olduunu belirtebilirseniz almak istiyorum.
    16 adet dersi nereden bulduunuzu belirtmemisiniz. Muhtemelen bu dersleri ya DOSYA ARV CD'sinden veya SORU-CEVAP CD'sinden ya da bunlardan alnarak internete atlan bir siteden indirerek izlemisinizdir. Bunlar 16 giri dersinden ibarettir. Gerisi, daha ncede bahsettiimiz gibi 20-30 CD olarak hazrlanacakt. Ancak koruma imkan olmad iin 5 Cd hazrladm ve kald. Yani dier derslere bizim anlatmmzla ulamanz mmkn deildir.

Birde makrolar konusunun haricinde excel hcrelerine "ite efendim yle olursa byle olsun ya da urdan uraya tarasn bunun ununu yazsn" eklinde forml yazmay renmek istiyorum. Bu excel ile veri denetimi midir?
    Elbette Excel le Veri Denetimi sahasnda Mthi bir kitaptr ve mutlaka okunmas gerekir. nk sahasnda tektir. Kitap hakkndaki detayl bilgiyi http://www.office.gen.tr/siparis_002.asp adresinden edinebilirsiniz.

Ancak renmek istediiniz konularn bir ksmn EXCEL DERSLER-1 CD'sinden renebilir ya da sitemizdeki http://www.excel.gen.tr/islevler_mantiksal_eger.asp balantdan renebilirsiniz.

Hazrladmz rnlerin hepsi herkese lazm olan rnlerdir. Yani dier btn rnlerimiz de itina ile hazrlanmtr. Dolays ile tercih size aittir. Her rnn ierii sipari sayfasnda mevcuttur.

Excel le Programlama-1 kitab Excel 2003 ile gnl huzuru ierisnde kullanabileceiniz bir kitaptr. Daha nce Excel 2000 ile programlama idi. Ancak srm deiince ierikte de biraz deiiklik yaparak gncelleme yaptk.

almalarnzda baarlar dilerim.

yelik tarihi
    Mar 2004
    Nereden
    Bursa
    Versiyon
    Excel 2013 TR
    Sevgili tkaslan ben mesajm yazarken gndermi. Hemen hemen ayn eyler. Fazla cevap gz kartmaz diyerek silmedim kendi mesajm. :lol:

ye
    yelik tarihi
    May 2006

Re: rnlerimiz Hakknda Grler

Alnt tkaslan Nickli yeden Alnt
    Hepsi aadaki linkte.
    www.office.gen.tr/siparis.asp
    Kitapta yazl bilgiler ve kodlar ikisinde de kullanlabilir. Ofis 2000 ve Ofis 2003 farketmez.

Birde makrolar konusunun haricinde excel hcrelerine "ite efendim yle olursa byle olsun ya da urdan uraya tarasn bunun usunu yazsn" eklinde forml yazmay renmek istiyorum. Bu excel ile veri denetimi midir?
    Bu sorunuz iin Yerleik levler bal altndaki EER, EERSAY ve DEYARA fonksiyonlarn inceleyiniz. Tam olarak ne istediinizi belirleyip Yerleik lev ve (Fonksiyon) Sorular blmnde sorarsanz cevap alabilirsiniz.

yi almalar...
    Sorduum btn sorulara cevap alabileceimi ve bunu da ok ksa zamanda yapabileceinizi biliyorum. Ama ben kendim yapmak ve renmek istiyorum. in iinden kamazsam yine are sizsiniz

ye
    yelik tarihi
    May 2006
    Alnt M. Temel Korkmaz Nickli yeden Alnt
    16 adet dersi nereden bulduunuzu belirtmemisiniz. Muhtemelen bu dersleri ya DOSYA ARV CD'sinden veya SORU-CEVAP CD'sinden ya da bunlardan alnarak internete atlan bir siteden indirerek izlemisinizdir. Bunlar 16 giri dersinden ibarettir. Gerisi, daha ncede bahsettiimiz gibi 20-30 CD olarak hazrlanacakt. Ancak koruma imkan olmad iin 5 Cd hazrladm ve kald. Yani dier derslere bizim anlatmmzla ulamanz mmkn deildir.

Elbette Excel le Veri Denetimi sahasnda Mthi bir kitaptr ve mutlaka okunmas gerekir. nk sahasnda tektir. Kitap hakkndaki detayl bilgiyi http://www.office.gen.tr/siparis_002.asp adresinden edinebilirsiniz.

Ancak renmek istediiniz konularn bir ksmn EXCEL DERSLER-1 CD'sinden renebilir ya da sitemizdeki http://www.excel.gen.tr/islevler_mantiksal_eger.asp balantdan renebilirsiniz.

Hazrladmz rnlerin hepsi herkese lazm olan rnlerdir. Yani dier btn rnlerimiz de itina ile hazrlanmtr. Dolays ile tercih size aittir. Her rnn ierii sipari sayfasnda mevcuttur.

Excel le Programlama-1 kitab Excel 2003 ile gnl huzuru ierisnde kullanabileceiniz bir kitaptr. Daha nce Excel 2000 ile programlama idi. Ancak srm deiince ierikte de biraz deiiklik yaparak gncelleme yaptk.

Hocam dersleri internetten yani forum sayfalarndan aldm. smini vermek istemiyorum bir arkada yklememiz gereken codec'e kadar yazm saolsun. Bunu sizin izninizle yazdn syledi. Ben forumda okudum bunlar.

Verdiiniz bilgiler iin teekkr ederim. Ama ne olursa olsun o 16 dersin devamn muhakkak sata karmalsnz. Akl vermek haddim deil ama sizin emeinizi ya da ne bileyim bu iin kurtarr ne olur diye dnseniz, n taleple bu sayya ulaabilirseniz yani hedef tutturup sonra isteyenlere gnderseniz olamaz m?

Korsana derse de siz kendinizi kurtarm olursunuz. Sakn beni yanl anlamayn, benim aklm bu kadar alr.

Not: www.tamcozum.com http://exsen.net/suspended.page/ adresine ynlendiriliyor.

Kdemli ye
    yelik tarihi
    Oct 2004
    Nereden
    Gediz
    Alnt M. Temel Korkmaz Nickli yeden Alnt
    Sevgili tkaslan ben mesajm yazarken gndermi. Hemen hemen ayn eyler. Fazla cevap gz kartmaz diyerek silmedim kendi mesajm. :lol:
    Sayn Hocam
    Dorudur, cevabn fazla olmas gz kartmaz, ama silinecek mesaj varsa oda benimki olmal nede olsa sizinki ilk elden, aracsz. :lol:

Ama ben kendim yapmak ve renmek istiyorum.
    En iyisini yapyorsunuz.
    Sorduum btn sorulara cevap alabileceimi ve bunu da ok ksa zamanda yapabileceinizi biliyorum. in iinden kamazsam yine are sizsiniz
    Forum mdavimleri saolsun.

yi akamlar..
    yi iftarlar...

yelik tarihi
    Mar 2004
    Nereden
    Bursa
    Versiyon
    Excel 2013 TR
    Merhaba.
    Mesele inann akl almak ya da vermek meselesi deil. Biz bu platformda bu skntlar k yaadk. Yani n taleple inann bir noktaya varlmyor.

Bir arkadadersleri bir forumda yazm. Dier bir arkadamz da bana durumu izah etmiti. Ben de kendisine bari codec'i de yazalmda indiren bouna indirmi olmasn dedim. zin meselesi de budur. O derslerin giri dersleri olmas hasebiyle dalmasnda bir saknca yok. Dorusunu isterseniz dier hazrlayacaklarmn da dalmasnda bir saknca yok. Olmasa iyi olur ama aresiziz bu konuda. Dolays ile en iyi zm bu kaytlar yapp da vakit kaybetmememek.

Dorusunu isterseniz 20 CD'lik bu derslere fiyat koyacakolsam 200 YTL falan demem gerek. Ancak insanlar 20 cd'nin hazrlanmasn unutup 20 YTL'ye taklacaklardr. Ve talep edenlerin says 100' gemeyecektir. Diyebilirsiniz ki 100x200=20.000 YTL iyi para. Doru dardan baklnca iyi gibi ama 100 kiinin ne gnah var. Dierleri bedavadan kopyalayacak. )

Sevgili tkaslan nezaketiniz ve alak gnllnz iin teekkr ederim.

Konu Bilgisi

Users Browsing this Thread

u anda 1 yemiz bu konuya gz atyor. (0 kaytl ye ve 1 misafir.)

Bu Konu in Etiketler