Hey there!

It looks like you're enjoying Hesaptablosu - Akademik Excel Forumu but haven't created an account yet. Why not take a minute to register for your own free account now? As a member you get free access to all of our forums and posts plus the ability to post your own messages, communicate directly with other members and much more. Register now!

Already a member? Login at the top of this page to stop seeing this message.

Toplam 6 sonuçtan 1 ile 6 arasındakiler gösteriliyor.

Konu: MAKROLAR - 16 Video

Yeni Üye

MAKROLAR - 16 Video

http://www.forumtrportal.com/showthread.php?t=305332

Excel Dersleri-Makrolar Hakkında 16 Video Dersleri. Olarak adı geçen sitede yayınlanan vidoların devamı hakında.

Kaç CD den oluşuyor, nasıl edine bilirim, vs. Kiminle nerde hangi bölüme yazmam gerekiyor.

Site ve Akademi Yöneticisi M. Temel Korkmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa
    Versiyon
    Excel 2013 TR
    :lol: :lol: :lol:

Doğru yerdesin arkadaşım. Oradaki dersler bana ait. Daha doğrusu bizim sipariş sayfamızda satışa sunulmuş olan CD'lerden her ikisinde de bulunan sadece giriş dersleridir. Yani o dersleri indirdiğiniz zaman Makroları nereye ve nasıl yazacağınızı öğreniyorsunuz. VBA kodlamayı öğrenmiyorsunuz.

Demek ki emek harcayıp devamını yapsa idik (gerçi 5 Cd olarak hazırladım duruyorlar, 30 CD'lik bir çalışmanın ilk 5 CD's yani) ve satışa sunsaydık bu şekilde emeklerimiz korsana heba olacaktı. :lol:

İşte böyle olursa devamını bulamazsınız hiç bir yerde. Sadece ben de var. Piyasada ve en yakın arkadaşımda bile yok. Ne yapacağız şimdi?

Yeni Üye
    Sadece ben de var. Piyasada ve en yakın arkadaşımda bile yok. Ne yapacağız şimdi?
    Devamı sadece bana ait diyorsanız. Söyleyecek bir şey bulamıyorum, Bir şekilde yayınladığınızı düşünmüştüm. Korsan olarak şu olur, bu olur gibisinden düşünmedim. İncelediğim kadarı ile devamının olduğunu sizin anlatım şeklinden anladım.

Benim gördüğüm kadarı ile gerçekten öğrenmek isteyen için idaal bir kaynak. Ben isterdim, Peki niye yayınladınız ne olacak şimdi. CD leri kokuttunuz, canım çekti ne olacak şimdi.

Nereden
    Bursa
    Versiyon
    Excel 2013 TR
    :lol: :lol: :lol:

Doğrusunu isterseniz projem devam ediyor. Yani toplam CD sayısını tamamlamayı düşünüyorum. Hepsini bir set olarak çıkartacağım. Düşüncem bu ama ömür vefa eder mi? Vakit olur mu? Nakit bulunur mu? Bunların hepsi muamma.

Nasip diyelim ve umalım sadece.

Not: O dersleri vermemin sebebi, ilk giriş yapan arkadaşlarımızın neyi nereye yazacağını en azından bilmesi ve "aaa o kadar da zor değilmiş" demesi sağlamak idi.

Yeni Üye
    Niye olmasınki. Piyasada görsel 2003 eğitim CD leri mevcut. İnşallah sizde bitirirsiniz.

Çokta güzel olur, ne diyeyim söyleye bileceğim tek şey Allah yardımcın olsun, kolay gelsin.

Nereden
    Bursa
    Versiyon
    Excel 2013 TR
    Teşekkür ederim. Allah cümlemizin yardımcısı olsun.

Konu Bilgisi

Users Browsing this Thread

Şu anda 1 üyemiz bu konuya göz atıyor. (0 kayıtlı üye ve 1 misafir.)