Hey there!

It looks like you're enjoying Hesaptablosu - Akademik Excel Forumu but haven't created an account yet. Why not take a minute to register for your own free account now? As a member you get free access to all of our forums and posts plus the ability to post your own messages, communicate directly with other members and much more. Register now!

Already a member? Login at the top of this page to stop seeing this message.

Toplam 4 sonutan 1 ile 4 arasndakiler gsteriliyor.

Konu: PDF formatnda setiim bir alan istenilen bir ekilde EXCELL e yaptrma.

Yeni ye
    yelik tarihi
    Feb 2015

Smile PDF formatnda setiim bir alan istenilen bir ekilde EXCELL e yaptrma.

Merhaba akadalar;
    Sorunum: Adobe Reader da herhangi bir blm veya resmi kopyaladktan sonra Excell'e yaptryorum.Tabii bunu istediim hcre aralklarna yaptrrken biraz zamanm alyor ve uratryor .Sadan ek,soldan ek yukardan ek .imdi yle birey olmasn istiyorum ki excellde herhangi bir yere tklaynca veya o kopyaladm resmi belli bir yere getirince istediim hcre arlklarna yaylmasn istiyorum.Yani koplayaladm pdf formatndaki ekli excelle yaptrrken istediim yere bytlm ayarlanm bir ekilde Tek tklamayla tek seferde uramadan yapmasn istiyorum.

Galiba bu istediim olmayacak yaplmayacak bir ey diye tahmin ediyorum.ama yinede bir ansm denemek istediim.Cevap veren, vermeyen,zahmet edipte okuyan tm arkadalara imdiden teekkrler...

oopeltek@hotmail.com

Yeni ye
    yelik tarihi
    Feb 2015

Angry

Alnt hacinat Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Merhaba akadalar;
    Sorunum: Adobe Reader da herhangi bir blm veya resmi kopyaladktan sonra Excell'e yaptryorum.Tabii bunu istediim hcre aralklarna yaptrrken biraz zamanm alyor ve uratryor .Sadan ek,soldan ek yukardan ek .imdi yle birey olmasn istiyorum ki excellde herhangi bir yere tklaynca veya o kopyaladm resmi belli bir yere getirince istediim hcre arlklarna yaylmasn istiyorum.Yani koplayaladm pdf formatndaki ekli excelle yaptrrken istediim yere bytlm ayarlanm bir ekilde Tek tklamayla tek seferde uramadan yapmasn istiyorum.

Galiba bu istediim olmayacak yaplmayacak bir ey diye tahmin ediyorum.ama yinede bir ansm denemek istediim.Cevap veren, vermeyen,zahmet edipte okuyan tm arkadalara imdiden teekkrler...

oopeltek@hotmail.com
    Ya bir kii kmad bunu yapacak

Kdemli ye
    yelik tarihi
    Jun 2010
    Nereden
    Erbaa
    Versiyon
    2010 TR
    Alnt hacinat Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Ya bir kii kmad bunu yapacak
    Mrb,
    Bence de tahmininiz doru..Excel in yetenekleri de snrsz deil elbette.
    Salcakla kaln.

Yeni ye
    yelik tarihi
    Feb 2015
    Teekkr ederim.

Konu Bilgisi

Users Browsing this Thread

u anda 1 yemiz bu konuya gz atyor. (0 kaytl ye ve 1 misafir.)